Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK


Już dzisiaj warto powiedzieć, iż w ostatnim czasie duże zamieszanie na naszym rynku usług finansowych uczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na okoliczność, iż coraz to większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym.

Dla nas jako dla wieloletnich i doświadczonych doradców finansowych nie ma w tym nawet minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii przyznawania kredytów przez rodzime banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt otrzymywał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Doprowadziło to do znacznego podwyższenia zobowiązań przeterminowanych, to jest takiego rodzaju które to były w sposób niepoprawny obsługiwane. W tej chwili polityka kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Zdobycie kredytu w banku jest stosunkowo oporne i z tym wypada łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak bardzo atrakcyjna. http://podzastaw.org
Polecane do czytania
Wiele ludzi, które nie orientuje się w zagadnieniach finansów może z całą pewnością postawić pytanie „Czymże odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Abstrahując od tego są spore różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona relatywnie mniejszymi formalnościami.