Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.

pozyczka hipoteczna
W tym momencie w naszym państwie wysokość bezrobocia utrzymuje się niestety na dość dużym pułapie (aktualnie jest to w przybliżeniu 12 procent). Trudno polemizować o rzetelności statystyk pomimo tego jesteśmy wstanie przyjąć, że są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja jednostek nieposiadających pracy jest o tyle dokuczliwa, iż z jednej strony nie uzyskują dochodów a z 2-iej nie są w stanie zaciągnąć żadnego kredytu mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie ujawnił się na rynku usług kredytowych całkowicie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to z pewnością dobra informacja dla każdej osoby, jaka nie posiada pracy a występują u niej niespodziewane koszty np. przymus wymiany piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to specyficzny typ kredytu a któregoż uzyskanie łączy się z zespołem wymagań które wypada spełnić. W 1szej kolejności trzeba zakomunikować, że tego rodzaju kredyt to standardowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o przychodach pozyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca dostajemy sumę 2 tys. pln przychodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o pożyczkę).
http://brendksan.hatenablog.com
Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny także dla osób które nie mają formalnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu naszych rodaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.