Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Przebywamy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Damy radę to utrwalić każdego poranka, oglądając tv, serfując po Sieci internetowej i analizując bieżącą prasę. Z każdego miejsca atakują nas propozycje reklamowe, które to pobudzają do zakupienia nowego samochodu lub nowego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było ostatnim krzykiem techniki, aktualnie jest już stare. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś dostać jeżeli nasze honorarium na to nie daje szansy. Świetnym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.
przekierowanie tutaj to
W tym momencie zdołamy postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych produktów finansowych, które są przedkładane na naszym własnym rynku usług finansowych”? Kluczowym pojęciem w tym wypadku jest wyraz oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, iż zazwyczaj jeśli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to jesteśmy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle ważne, iż na takim dokumencie widnieją potencjalne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Jeśli bank widzi tego rodzaju wzmiankę to oczywistym jest, że kredytu w żadnym przypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja przeznaczona przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego przychodu (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego rodzaju są przydzielane na ogół przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. firmy chwilówkowe.