Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tym momencie w naszym własnym kraju wysokość bezrobocia plasuje się niestety na relatywnie wysokim stopniu (w obecnej chwili jest to blisko 12 proc.). Niełatwo polemizować o rzetelności danych pomimo tego jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja ludzi bezrobotnych jest o tyle kłopotliwa, iż z jednej strony nie mają zarobków a z drugiej nie mogą zaciągnąć żadnego kredytu posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w ostatnim czasie ujawnił się na rynku usług pieniężnych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to na pewno wspaniała informacja dla każdej osoby, która to nie posiada zatrudnienia a występują u niej niespodziewane koszty np. przymus wymiany piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny typ kredytu a którego dostanie wiąże się z szeregiem wymogów jakie należy wykonać. W 1szej kolejności trzeba stwierdzić, że tego rodzaju kredyt to standardowe zobowiązanie prezentowane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy kwotę 2 tys. zł dochodu na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w bankach w chwili starania się o kredyt). przeczytaj ten artykuł
PureVolume™ | We’re Listening To You
Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które nie posiadają pisemnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania żadnych składek.