Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK


Już w tym momencie trzeba powiedzieć, iż w minionym okresie zauważalne zamieszanie na naszym rynku ofert finansowych dokonała informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Fachowcy wskazują na okoliczność, że coraz to większa grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.
pozyczki dla zadluzonych
Dla nas jako dla wieloletnich i zasłużonych konsultantów kredytowych nie ma w tym nawet minimalnego szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany polityki udzielania kredytów przez rodzime banki. Dawno już przeminęły czasy, że kredyt otrzymywał w zasadzie każdy i to na tzw. „gębę”. Stało się to powodem znacznego podwyższenia zobowiązań przeterminowanych, czyli tego typu które były w sposób niestosowny opłacane. W tym momencie strategia kredytowa wydaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest relatywnie oporne i z tym wypada łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak nadzwyczaj popularna. http://www.iamsport.org

Dużo ludzi, które nie orientuje się w tematyce finansów może z całą pewnością zadać pytanie „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Oprócz tego istnieją pokaźne różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona stosunkowo mniejszymi formalnościami.