Pożyczka na oświadczenie. Wszystko co pożyczkobiorca wiedzieć powinien.


Funkcjonujemy w społeczeństwie materialistycznym. Jesteśmy w stanie to zaobserwować każdego dnia, oglądając telewizję, wędrując po Internecie i analizując bieżącą prasę. Z każdego punktu napastują nas propozycje marketingowe, które to prowokują do zakupienia nowego auta lub nowoczensego telewizora. To co jeszcze rok temu było szczytem techniki, dziś jest już anachroniczne. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś dostać jeżeli nasze wynagrodzenie na to nie daje szansy. Wspaniałym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili mamy możliwość postawić wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów finansowych, które to są proponowane na naszym rynku usług pożyczkowych”? Centralnym pojęciem w tym wypadku jest wyrażenie oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, iż zazwyczaj gdy staramy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle istotne, iż na tego typu dokumencie widnieją ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Wówczas gdy bank zobaczy tego rodzaju wzmiankę to zrozumiałym jest, że kredytu w żadnym wypadku nie udzieli. więcej informacji
pozyczka hipoteczna
Pożyczka na oświadczenie to oferta skierowana przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swojego zarobku (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego rodzaju są oferowane zazwyczaj przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.